Zdalna edukacja oczami uczniów i uczennic – co się sprawdzało, a co nie?

7 czerwca 2021 18:00 - 19:00

Webinarium z cyklu „Odporna szkoła”

W ramach cyklu “Odporna szkoła” wspieramy szkoły w pracy w bieżącym kontekście. Dzielimy się wskazówkami, metodami i wiedzą, która sprawdza się zarówno w edukacji zdalnej, hybrydowej, jak i stacjonarnej. Przez cały rok szkolny cykl wypełniony był głosami nauczycieli, nauczycielek, psychologów i pedagogów. Podczas ostatniego przed wakacjami spotkania postanowiliśmy … oddać go uczennicom i uczniom.  Zapytamy ich, co myślą o różnych metodach pracy w edukacji zdalnej. Co było dla nich angażujące, skuteczne, a co się nie sprawdziło. Perspektywa uczniowska może być odmienna od nauczycielskiej, ale równie cenna i inspirująca do działania. 

W spotkaniu weźmie udział Natalia Boszczyk – dyplomowana nauczycielka języka polskiego, certyfikowana tutorka i mediatorka, trenerka, mentorka w kursach internetowych dla nauczycieli; twórczyni bloga Szkoła Dobrej Relacji, na którym pomaga nauczycielom oraz rodzicom budować dobre relacje w szkole i w domu. Za nią: 15 lat pracy z młodzieżą i dziećmi oraz 7 lat pracy mentorskiej z nauczycielami.

A poprowadzi  je Jędrzej Witkowski – Prezes Zarządu Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Zapisz się na newsletter

 

Zapisz się na newsletter

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych rozumianych jako otrzymywanie newslettera oraz informacji o produktach i usługach edukacyjnych oferowanych przez CEO, poprzez przesyłanie informacji za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail [zg. z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)].